• Klimatizace
 • Autoservis
 • Pneuservis
 • Náhradní auto
 • KLIMATIZACE

  Provádíme čistění, doplňování a údržbu klimatizací u všech typů vozidel.
 • AUTOSERVIS

  Poskytujeme komplexní servisní služby pro všechny běžné značky osobních automobilů.
 • PNEUSERVIS

  Zajišťujeme celkový servis kol i pneumatik pro váš vůz. Přezujeme, vyměníme, opravíme.
 • NÁHRADNÍ DOPRAVA

  Potřebujete-li odjet, než bude váš vůz připraven, půjčíme vám naše náhradní vozidlo.

KVALITNÍ PNEUSERVIS

Kontrola stavu pneumatik

Výměna a přezutí kol

Vyvažování kol

Opravy obutí

Odborné poradenství

OCHOTA - ZRUČNOST

Stejně jako věnujete jistě velkou pozornost výběru vlastních bot, je důležité nepodcenit volbu pneumatik pro vaše vozidlo. Ovšem koupí pneumatik to zdaleka nekončí. Je třeba vybrat vhodný pneuservis, který vám bude provádět pravidelnou údržbu a výměnu pneumatik. Protože jsme si vědomi, že kola vašeho automobilu jsou jedinou styčnou plochou s vozovkou, věnujeme v pneuservisu Autovox vašim pneumatikám náležitou pozornost a péči.

Mnoho lidí si neuvědomuje, že na silnici odpovídá za jejich bezpečí tak triviální věc, jako jsou právě pneumatiky. Proto často jezdí s téměř nulovým vzorkem a riskují tak zdraví nejen svoje, ale také ostatních účastníků silničního provozu. Výšku vzorku pneumatik by si každý řidič měl kontrolovat a pokud dosáhne kritické meze, pneumatiky vyměnit.

Velmi nebezpečné a lehkomyslné je také jezdit v zimě na letních pneumatikách. Zimní obutí je vyráběno z mnohem měkčí směsi než letní, proto na sněhu lépe drží. Naopak pneumatiky letní jsou příliš tvrdé, kloužou a jízda na nich je v zimě velmi nebezpečná. Snad proto také platí od 1. 11. 2011 povinnost jezdit na zimních pneumatikách na všech komunikacích.

Svěřte proto vaše kola do rukou odborníků. Pneuservis Autovox má pro váš automobil připravenu celou řadu profesionálních služeb, které provádí zkušení mechanici. Vaše pneumatiky si zaslouží tu nejlepší péči, přivezte váš vůz do Autovox a naši specialisté se o ně postarají. Nezapomeňte, kvalita se pozná.